Pensjonat ** ROYAL

ZAPRZSZAMY NA POGODNĄ JESIEŃ w rodzinnej atmosferze i domowej kuchni. | rezerwuj

Cena 38 zł

Zapraszamy Państwa do Pensjonatu Royal w Karpaczu. Zapewniamy nie tylko wygodny nocleg i smaczne jedzenie, ale także niezapomnianą atmosferę. Na życzenie naszych Gości zapewniany śniadanie i obiadokolację.

Tuż obok naszej posesji znajdują się liczne atrakcje:

* centrum Kopa ok.800 m.

* Aquapark , lodowisko, dyskoteka w Hotelu Gołębiewski ok. 450      m.

* Świątynia WANG,

*  większość szlaków turystycznych.

Na miejscu zamykany i monitorowany parking,  sala bilardowa , a w ogrodzie jest wyznaczone miejsce pod grilla i ognisko.

Dysponujemy przestronnymi pokojami 2 i 3 osobowymi oraz 4 osobowymi typu studio złożonymi z 2 pokoi. Pokoje wyposażone są w  łazienki oraz bezpłatny bezprzewodowy internet . Wiele z nich posiada oszklone werandy widokowe.

Miły profesjonalny personel całą dobę dba o dobre samopoczucie naszych gości. Słyniemy również ze smacznej i urozmaiconej kuchni. Oprócz śniadań w formie szwedzkiego stołu bardzo obfitych i zróżnicowanych podajemy obiadokolacje uwieńczone deserem w postaci własnych domowych wypieków.
Przez cały rok przyjmujemy grupy zorganizowane i turystów indywidualnych. Dla grup organizujemy kompleksową obsługę. Oferujemy profesjonalną obsługę, wyśmienitą kuchnię, miłą atmosferę. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby klienta. Do celów szkoleniowych udostępniamy osobną salę. W ogrodzie organizujemy wieczory przy ognisku i grillu. Dla chętnych uroczyste kolacje z muzyką, tańcami i karaoke.  Podejmiemy się też organizacji wszelkich możliwych atrakcji na ternie Karpacza i w okolicy.

Serdecznie zapraszamy

Szczegóły na naszej strnie :

www.pensjonat-royal.pl


Zdjęcia

foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
foto 5
foto 6
foto 7
foto 8
foto 9
foto 10
foto 11
foto 12
foto 13
foto 14
foto 15
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Pensjonat ** ROYAL
Klasa w Karpaczu